Bez bramek ze Sławicami

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz XVI kolejki o Mistrzostwo I ligi Juniorów pomiędzy byczyńskimi juniorami a gośćmi ze Sławic.Mecz miał wyrównany przebieg,jednak do nasz zespół stworzył sobie klarowniejsze sytuację do zdobycia bramki.Brak skuteczności ze strony gospodarzy spowodował,że nasz zespół zdobył tylko jeden punkt.Brak wygranej spowodował,że nasz zespół po wygranej Piasta został zepchnięty jedną pozycję w tabeli.

Hetman Byczyna:Maciej Urbaniak - Mateusz Jagieła, Patryk Kaczmarzyk, Sebastian Lipieta, Piotr Lizoń, Jakub Łuszczyński (73 Mateusz Marzec), Patryk Niedbała, Mateusz Szymała, Dawid Szymała, Mateusz Wolniaczyk, Michał Zimoch
LZS Sławice:Kamil Buhl - Jakub Aniszewski, Mateusz Buhl, Radosław Myślicki, Artur Pawleta, Szymon Pogudz, Artur Prymas, Kamil Rzeczycki, Jakub Wikowski (70 Patryk Bojdak), Paweł Wiśnik, Łukasz Zadka (57 Krystian Czub)