Piast-Hetman 2:2

Remisem 2-2 zakończył się wyjazdowy pojedynek naszego zespołu w Gorzowie Śląskim z miejscowym Piastem.Mecz mógł się podobać licznie zgromadzonej publiczności na boisku w Gorzowie.W meczu nie zabrakło bramek,kartek,zmarnowanych okazji bramkowych oraz kontrowersji sędziowskich.Trzeba przyznać,że najsłabszą postacią spotkania był arbiter główny spotkania Pan Paweł Wiatr.Popełniane błędy przez sędziego decydowały o losach meczu.Gospodarze objęli prowadzenie po rzucie karnym,podyktowanym przez arbitra głównego za uderzenie piłki "GŁOWĄ" w polu karnym przez naszego zawodnika.Sytuacja ta jest kuriozalną kontrowersją jaką mało kiedy się spotyka na piłkarskich boiskach o czym świadczy nagranie wideo z meczu.Bramki dla naszego zespołu zdobywali Sebastian Kostrzewa oraz Paweł Biliński,który doprowadził do remisu w doliczonym czasie gry.

PIAST GORZÓW ŚL. - HETMAN BYCZYNA 2-2 (1-1)

1-0 15min. Bartłomiej Kuder
1-1 23min. Sebastian Kostrzewa
2-1 76min. Sławomir Kałwak