1 % podatku dla Hetmana

Od 2001 roku jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego dzięki czemu podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne mogą przekazać 1 % swojego podatku dochodowego na rzecz naszego klubu.Dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na nasz klub. Z otrzymanych od Państwa środków będziemy starali się wspomagać rozwój piłkarski naszych zawodników poprzez organizowanie meczów piłkarskich, obozów sportowych, wyjazdów na turnieje piłkarskie a także na zakup niezbędnego sprzętu sportowego do uprawiania najpopularniejszej dyscypliny na świecie jaką jest piłka nożna. Dzięki otrzymanym przez nasz klub funduszom będziemy mogli realizowaćnasze statutowe działania, oraz pomagać naszym zawodnikom w wykorzystaniu sportu jako jednej z dróg rozwoju i samorealizacji.

Dane niezbędne do przekazania 1% podatku:

Ludowy Klub Sportowy „Hetman” ul; Brzozowa 2 46-220 Byczyna

Numer Krajowego Rejestru Sądowego 0000059253