OFERTA SPONSORKA KLUBU SPORTOWEGO LKS HETMAN BYCZYNA

RAZEM SIĘGAJMY WYŻEJ!!!

Wstęp:

Chcielibyśmy Państwa zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą sponsorską, z nadzieją na podjęcie korzystnej dla obu stron współpracy.Niniejsza oferta daje Państwu możliwość współtworzenia nowej karty w historii byczyńskiej piłki nożnej.Mamy również nadzieję, że oferowana przez nas forma współpracy przyczyni się do osiągnięcia przez Państwa firmę odpowiednich celów promocyjnych.Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie korzyści zarówno Państwa Przedsiębiorstwu jak i jego marce i przyczyni się do sukcesu odbudowy silnego Hetmana Byczyna, z którego jeszcze nie raz będziemy dumni. Przed nami jeszcze mnóstwo emocji i radości.Hetman Byczyna to klub sportowy założony w 1945 roku pod nazwą „Zew”. W późniejszym okresie nosił nazwę Ruch, Kolejarz, Motor i Bolesławianka, aby ostatecznie zmienić się w dumnego Hetmana. Nasz klub przez cały ten czas dostarczał fanom piłki nożnej w Byczynie nie lada emocji oraz promował miasto na arenie wojewódzkiej. W jego szeregach występowali zawodnicy trafiający później do ekstraklasy piłkarskiej, jak również do reprezentacji narodowej jak było w przypadku Sjergieja Jaromko, reprezentanta Białorusi.Dziś klub sportowy Hetman dumnie reprezentuje ponad 60 zawodników począwszy od trampkarzy, przez juniorów, jak również drużynę seniorską. Na dzień dzisiejszy trampkarze występują w II lidze trampkarzy, juniorzy  w I lidze juniorów, a seniorzy są reprezentantem ligi okręgowej . Aby prowadzić klub na trzech poziomach rozgrywkowych potrzebne jest to oprócz zaangażowania byczyńskich adeptów piłki nożnej także wsparcie w wymiarze zarówno organizacyjnym jak i finansowym. Aby Państwo mieli możliwość wsparcia naszego klubu oraz odnoszenia dzięki temu dodatkowych sukcesów w biznesie  proponujemy ofertę sponsorską, która ma to umożliwić.

Korzyści dla Sponsora podczas wspierania naszego klubu:

-umieszczenie logotypów Sponsora na banerach reklamowych eksponowanych na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Byczynie

-umieszczenie logotypów Sponsora na koszulkach meczowych zawodników

-umieszczenie logotypów sponsora na dresach oraz ubraniach treningowych zawodników

-reklama Sponsora na stronie internetowej klubu

-umieszczenie logotypów sponsora na materiałach drukowanych: plakaty foldery, zaproszenia

-prawo do wykorzystania herbu Klubu w celach marketingowych

-promocja Sponsora podczas meczów

-pamiątkowa statuetka i certyfikat podmiotu wspierającego klub piłkarski Hetman Byczyna,

Uważamy, że prestiż Państwa Firmy zobowiązuje do wychodzenia poza działalność czysto biznesową oraz do zaangażowania w inicjatywy społeczno-kulturalne.

Mamy nadzieję, że dzięki działaniom na rzecz rozwoju byczyńskiego sportu będziecie Państwo coraz bardziej postrzegani jako instytucja otwarta i wrażliwa na potrzeby lokalnej społeczności.Żywimy nadzieję, że powyższa oferta sponsorska znajdzie uznanie w Państwa oczach oraz miejsce wśród celów marketingowych Państwa Firmy, a ewentualna współpraca przyniesie wymierne efekty zarówno Państwu jak i byczyńskiemu sportowi.Zdajemy sobie sprawę, że nasza oferta nie wyczerpuje wszystkich form przekazu marketingowego dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i propozycje.

Z wyrazami szacunku i sportowym pozdrowieniem

Zarząd i zawodnicy klubu sportowego Hetman Byczyna