Trampkarze już na podium w ligowej tabeli

Pewnym zwycięstwem 4-0 zakończył się mecz naszych trampkarzy z drużyną Małejpanwi Ozimek. Pewna wygrana w tym spotkaniu spowodowała,że nasz zespół przesunął się w tabeli na najniższy stopień podium.Młodzi piłkarze Hetmana wzięli rewanż za pojedynek jesienny, w którym ulegli 5-1.W bezpośrednich pojedynkach nasza drużyna ma korzystniejszy bilans spotkań z drużyną Ozimka.Wynik sobotniego meczu otworzył pięknym uderzeniem w samo okienko bramki Patryk Abram a kolejne trzy trafienia były autorstwa Mateusza Lizonia.Postawa byczyńskich trampkarzy bardzo mile zaskakuje,mecz z Ozimkiem był piątym zwycięstwem tej wiosny.Hetman jako jedyna drużyna w tej rundzie jeszcze nie straciła punktów.

Hetman:Szalek,Sudek,Goliński Mateusz,Łabuda,Lizoń Mateusz.Abram,Korbecki,Pośpiech,Jantos,Urbaniak,Goliński Mateusz oraz Jeziorowski,Czekała,Sułkowski,Lizoń Szymon,Faryś,Bartosz,Janeczek

Następne spotkanie młodzi piłkarze rozegrają 7 maja o godz. 11.00 w Krasiejowie.