Zostań sponsorem Hetmana

LKS Hetman Byczyna  zwraca się z uprzejmą prośbą o rzeczowe lub finansowe wsparcie działalności statutowej Klubu z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego, odzieży sportowej, organizację zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży, dofinansowań do zawodów sportowych. W zamian oferujemy Państwu reklamę zewnętrzną na plakatach, ulotkach, koszulkach, dresach, stronie internetowej Klubu oraz reklamę wewnętrzną podczas imprez.

Celem Klubu jest branie czynnego udziału w turniejach na szczeblu wojewódzkim. Dodatkowo priorytetem Klubu jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży na terenie działania Klubu, wychowywanie dzieci i młodzieży przez kulturę fizyczną i sport oraz propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz wspieranie dzieci i młodzieży z rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Planowana działalność sportowa Klubu będzie wymagała jednak ponoszenia znacznych kosztów z których ogromem, bez pomocy sponsorów nie będziemy mogli sobie poradzić. Dlatego liczymy na zrozumienie oraz pomoc Ludzi Dobrej Woli, do których się o taką pomoc zwracamy. Pragniemy osiągać jak najlepsze wyniki sportowe, godnie reprezentować Klub w zawodach sportowych, aby rozsławić nasz Klub i Gminę Byczyna. Może kiedyś, któryś z zawodników osiągnie mistrzostwo sportowe i na zawsze w sercu pozostanie mu pamięć, gdzie zaczynał swoją karierę.

Dlatego prosimy o wsparcie pieniężne, które można dokonać wpłacając środki pieniężne do kasy Klubu lub na rachunek bankowy Klubu prowadzony przez BS Namysłów O/Byczyna 53 8890 1040 0000 8077 2005 0001
Szczegóły współpracy można uzyskać wchodząc na stronę hetmanbyczyna.futbolowo.pl w zakładkę oferta sponsorska lub pod nr telefonu 609191058