Dziękujemy Gmina Byczyna za wsparcie w 2021

W 2021 roku nasz klub w ramach dotacji na sport otrzymał wsparcie finansowe na realizację zadania "Piłka nożna dla wszystkich", która obejmowała wydatki ponoszone w związku z organizacją szkolenia piłkarskiego na trzech poziomach rozgrywkowych :trampkarz, junior, senior.

Współpraca naszego Stowarzyszenia z władzami Gminy w tym roku odbywała się na wielu płaszczyznach. Mogliśmy liczyć na wsparcie w kwestii:

-utrzymania boiska

-organizacji treningów

-remontu ogrodzenia płyty boiska

-wymiany stolarki okiennej w budynku szatni

-kupno i montaż piłkochwytów

Wymienione inicjatywy  poprawiły jakość szkolenia w naszym klubie oraz zmieniły w pewnym stopniu wizerunek obiektu na, którym trenujemy i rozgrywamy spotkania ligowe. Władze Gminy z Panią Burmistrz Iwoną Sobania nie były obojętne na prośby związane ze wsparciem finansowym w/w inicjatyw i dołożyły środki aby realizacja zadań, które wraz z zewnętrznym dofinansowaniem była możliwa.

Serdecznie dziękujemy za współpracę i działamy dalej w kwestii poprawy warunków uprawiania sportu na terenie Gminy Byczyna.

#razemMOŻNAwięcej