"Sędziowie idą na urlop,mecze i tak się odbędą"

Ciekawy artykuł przedstawili redaktorzy Radia Opole,którzy opisują systuację w Opolskim Kolegium Sędziowskim.

Problem w Opolskim oddziale sędziowskim dotyczy rzekomego złego zarządzania przez obecny zarząd sędziów.

Grupa sędziów(ok. 70) na znak prostestu nie zmiarza prowadzić piłkarskich rozgrywek w najbliższy weekend.

Zarząd Kolegium sędziów zapewnia,że nie ma obawy aby brakło sędziów do prowadzenia zawodów.

Zestawienie obsady sędziowskiej na najbliższy weekend nie pokazuje zagrożenia,żeby jakieś spotkanie miało odbyć się bez uprawnionego sędziego.

Zapraszamy do przeczytania artykułu Opolskiej rozgłośni:

Dla przypomnienia w sezonie 2014/2015 w dniach 30-31.08 nie wszystkie mecze zostały obsadzone.Także brak sędziego dotyczył naszego zespoły,który rywalizował wtedy w rozgrywkach klasy "B".

Mamy nadzieję że wszytkie mecze odbędą się zgdonie z terminarzem rozgrywek i poprowadzą je związkowi sędziowie a nie  "sędziwie z trybun"