Kolejny weekend na piłkarsko

Pilkarski weekend w wykonaniu naszych drużyn rozpoczną trampkarze,którzy dzisiaj(21.10) na bosiku w Kostowie podejmować będą drużynę z Karsiejowa.Po ubiegłotygodniowej porażce w Ozimku mlodzi piłkarze liczą na zdobycz punktową.Początek meczu o godz. 16.30.W sobotę natomiast swój mecz wyjazdowy rozegra pierwszy zespół Hetmana,który w ramach 11 kolejki o Mistrzostwo Klasy Okręgowej mierzyć się będzie w Kotorzu Małym z miejscowym Silesiusem.Mecz zaplanowano na godz. 14.00.Chętnych kibiców na wyjazd wraz z drużyną zapraszamy o godz. 11.30 na Stadion Miejski.W niedzielę natomiast czekają nas dwa mecze.Najpierw juniorzy na własnym boisku podejmować będą Ligotę Dolną,mecz ten rozpocznie się o godz. 11.00.Natomiast o godz. 14.00 na boisku w Polanowiach rezerwy naszego klubu gościć będą lidera tabeli drużynę Piast Gorzów Śląski.ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA !!!