Gronowice kolejnym sparingpartnerem!

Po dwóch wygranych meczach towarzyskich z LZS-em Kujakowice i Juniorami Kluczborskiego MKS-u przyszedł czas na trzeci "sparing" w okresie przygotowawczym.Tym razem towarzyskim przeciwnikiem będzie drużyna LZS Gronowice.Nasz najbliższy sparingpartner to przedstawiciel Opolskiej "okręgówki",który po rundzie jesiennej zajmuje wysoką szóstą lokatę w tabeli grupy I.Najjaśniejszą postacią naszego najbliższego rywala jest osoba Grzegorza Włocha grającego trenera drużyny z Gronowic.Obecny trener LZS-u był zawodnikiem naszego klubu w rundzie jesiennej sezonu 2005/2006 z którego odszedł wówczas do czwartoligowego wtedy MKS-u Kluczbork.

Początek spotkania w sobotę (13.02) o godz. 17.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią Kampusu Stobrawa..