Juniorzy MKS-u pokonani

W drugim meczu sparingowym nasz zespół pokonał lidera Opolskiej Ligi Juniorów drużynę MKS-u Kluczbork 3-1. Mecz stał na dobrym poziomie piłkarskim a rywale wysoko zawiesili poprzeczkę jeśli chodzi o poziom meczu.Dobra gra naszego zespołu pozwoliły na zdobycie trzech bramek,których autorami byli Krzysztof Kostrzewa oraz Adam Mączka,który do bramki rywali trafił dwukrotnie.Nasz zespół w tym spotkaniu wystąpił w składzie:

Z różnych względów w spotkaniu nie mogli wystąpić:Godziszewski,Krawczyk,Wijaty,Jana,Adamczyk,Lizoń oraz Łysy.