Znamy Plan Przygotowań !!!

Znamy szczegółowy plan przygotowań naszej drużyny do rundy wiosennej sezonu 2015/2016 .Przygotowania nasz zespół rozpocznie 14 stycznia a w planie ma rozegranie sześć gier kontrolnych w, których przeciwnikami będą przedstawiciele opolskiej "okręgówki", klasy "B" oraz drużyna juniorów.Mecze towarzyskie rozpoczniemy od potyczki z liderem Klasy"B" grupy drugiej z drużyną LZS-u Kujakowice.Drugim sparingpartnerem będzie lider Opolskiej Ligi Juniorów drużyna Kluczborskiego MKS-u.Trzecim rywalem będzie LZS Gronowice przedstawiciel szóstego miejsca w Opolskiej "okręgówce" w grupie pierwszej.W czwartym meczu zmierzymy się z wiceliderem Klasy"B" grupy trzeciej drużyną Prosny Zdziechowice.Piąty pojedynek towarzyski to spotkanie z drużyną GKS-u Starościn.Na koniec przygotowań podejmować będziemy drużynę Unii Kolonowskie,która na co dzień także występuje w lidze okręgowej.Ligę wznowimy 12 marca na własnym boisku,gdzie podejmować będziemy Widawę Wilków.

30.01.2015 HETMAN BYCZYNA-LZS KUJAKOWICE

06.02.2015 HETMAN BYCZYNA-MKS KLUCZBORK JS