Zapraszamy na mecze Hetmana

Trampkarze ligowym meczem rozpoczną piłkarskie granie.W przedostatniej kolejce zmierzą się na własnym boisku z drużyną Swornicy Czarnowąsy.Początek spotkania w sobotę o godz.10.00 na Stadionie Miejskim w Byczynie.Także w sobotę kolejkę ligową rozegrają seniorzy w ramach 11 kolejki ligi okręgowej.Tym razem nasz zespół uda się do Piotrówki na spotkanie z miejscowym LZSem.Mecz ten zaplanowano na godz.14.00.Wyjazd dla chętnych kibiców planowany jest na godzinę 11.30 ze Stadionu Miejskiego w Byczynie.W niedzielę swoje mecze rozegrają juniorzy oraz rezerwy.Juniorzy mecz wyjazdowy rozegrają w Ligocie Oleskiej o godz.11.00 a rezerwy w meczu na szczycie o mistrzostwo Klasy "B"  podejmować będą LZS Bogacicę.Mecz ten rozpocznie się o godz.14.00 na Stadionie w Byczynie.

Już teraz zapraszamy do kibicowania naszym drużynom.