Weekendowy rozkład gier

Walkę o punkty dla Hetmana w sobotni poranek(godz.11.00)  zaczną trampkarze,którzy udadzą się na mecz wyjazdowy do Lewina Brzeskiego na pojedynek z miejscową Olimpią.Najbliższy rywal trampkarzy to ostatnia drużyna tabeli,ale aby zgarnąć komplet punktów trzeba to pokazać na boisku.Seniorzy po ubiegłotygodniowej porażce 0-4 u siebie z Rudnikami,ponownie zagrają na własnym boisku o ligowe punkty tym razem przeciwnikiem będzie Ligota Oleska.Ligota przed tygodniem podzieliła się punktami z ekipą z Chocianowic remisując 2-2.Nasz sobotni rywal zajmuje obecnie wysokie czwarte miejsce w tabeli.Ligowe granie zakończą Juniorzy,którzy podejmować będą na własnym boisku LZS Bogacicę.Juniorzy w ubiegłym tygodniu na inaugurację ligi ulegli w Chróścicach 2-0.Wszystkich sympatyków piłki w Byczynie zapraszamy na Stadion w Byczynie oraz Lewinie Brzeskim.

Olimpia Lewin Brzeski-Hetman wyjazd 8.30 ( z pod Grodzkiej)

Hetman-Ligota Oleska 16.00 Stadion Miejski w Byczynie

Hetman-LZS Bogacica 11.00 Stadion Miejski w Byczynie