Rożnów pokonany

W XXI kolejce o Mistrzostwo Klasy "A" nasz zespół pokonał na własnym stadionie LKS Rożnów 2-0.Dublet w tym spotkaniu zaliczył Sebastian Kostrzewa,który wykorzystał dokładne podania Karola Semeresa oraz Pawła Bilińskiego.Nasz zespół zakończył dobrą passę zespołu gości,którzy w meczu z Hetmanem zanotowali pierwszą porażkę na wiosnę.

HETMAN BYCZYNA - LZS ROŻNÓW 2-0 (1-0)

1-0 41min. Sebastian Kostrzewa
2-0 47min. Sebastian Kostrzewa

Hetman Byczyna:Maciej Starszak - Paweł Biliński, Łukasz Gawędzki (80 Bartosz Adamczyk), Maciej Jana (83 Mateusz Przybyła), Sebastian Kostrzewa (53 Krzysztof Kostrzewa), Piotr Krawczyk, Marcin Kubaczkowski, Maciej Łuszczyński, Sebastian Łysy, Dawid Nowacki, Karol Semeres (65 Leszek Lizoń)