Remis na zakończenie rundy

Remisem 2-2 zakończyła nasza drużyna rundę jesienną w lidze okręgowej.Nasz zespół był równorzędnym rywalem dla obecnego juz lidera tabeli.Pierwsza część spotkania należała do gospodarzy.Druga odsłona toczyła się z przewagą naszej ekipy co udokumentowaliśmy bramkami Buły oraz Krawczyka.Trzeba przyznać że mecz toczył sie w bardzo ostrej scenerii.Gospodarze nie szczędzili agresji w wielu starciach na boisku.Nawet po zakończonym spotkaniu nie obeszło się bez przepychanek.Szkoda tylko ze arbiter główny spotkania wraz z jednym z sędziów liniowych nie widzieli sytuacji w której to nasz zawodnik został uderzony z łokcia prosto w krtań.Panowie z gwiazdkami chyba nie chcieli widzieć sytuacji z 94 minuty spotkania.