Raport nr.7

Raport nr.7

Pierwsze zwycięstwo odniosła nasza drużyna  pokonując MKS Wołczyn 7:4.Spotkanie,które lepiej rozpoczęli gospodarze i wyszli na prowadzenie 2:0.Jednak nasz zespół odrobił straty i do przerwy wynik był  remisowy 2:2 .Druga  połowa to festiwal bramek,który lepiej zakończył Hetman.Trzeba jednak przyznać,że gospodarze też mieli swoje okazje i liczba bramek  w tym meczu mogła być znacznie większa.

Bramki w tym spotkaniu zdobywali Patryk Kaczmarzyk który zaliczył hatricka a po jednej bramce zdobyli Szymała,Niedbała,Szalek oraz Korbecki .

Ciekawostką jest że było to pierwsze zwycięstwo od ponad roku.Nasz zespół ostatni raz zanotował komplet punktów w sezonie 2018/2019 a było to dokładnie 1 czerwca 2019 roku pokonując Żubry Smarchowice Śląskie 7-2