Podziękowania dla partnerów

W 2022 roku  nasz klub współpracował z podmiotami na różnych płaszczyznach.

Jednym z partnerów było przedsiębiorstwo "BASZTA" w Byczynie, które świadczyło usługi w kwestii transportu naszych zawodników na mecze ligowe .Nasz komunikacyjny partner prowadzi także sklep wielobranżowy przy ulicy 3-go Maja w Byczynie.

W kwestii zakupu sprzętu sportowego współpracowaliśmy z firmą FOOTBALL WORLD z Opola, Firmą Keeza z Aleksandrowa Łódzkiego, która jest oficjalnym sponsorem Opolskiej Klasy A  oraz AMSports z Żórawiny ,której właścicielem jest Pan Adrian Miedziński .

Dziękujemy także za współpracę firmie Trawnik Rolowany  oraz Bukszpan z Kluczborka za przeprowadzenie renowacji boiska piłkarskiego w okresie letnim, która znacząco poprawiła jakość naszej płyty.

Po wielu latach użytkowania w 2022 roku niezbędny był także serwis systemu nawadniania boiska, który wykonał dla nas Pan Michał Kula ze Słupi koło Kępna

Natomiast partnerem w kwestii utrzymania boiska był Ośrodek Kultury w Byczynie, który z ramienia Gminy Byczyny zarządza obiektem i kosi boisko na którym rozgrywamy mecze piłkarskie oraz korzystamy bezpłatnie podczas treningów piłkarskich .

Remont szatni był natomiast możliwy dzięki wykonaniu Pana Piotra Nity ,który poraz kolejny swoje usługi zaproponował na preferencyjnych warunkach dla naszego klubu.

W kwestiach graficznych korzystaliśmy z usług firmy Hekama.pl

Wkład organizacyjny mają także osoby ,które pomagają w codziennym funkcjonowaniu klubu i bez których było by to nie możliwe.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za owocną współpracę w roku 2022 i liczymy na dobry kontakt w 2023 .

#razemMOŻNAwięcej