Nowe Trybuny

Bardzo miłą wiadomość mamy dla sympatyków naszego klubu. W przyszłym roku zostanie wyremontowana trybuna Stadionu Miejskiego. Stare ławki zostaną zastąpione nowymi plastikowymi krzesełkami w barwach klubu. Przewidziana liczba miejsc to 200.Pozostała część trybun zostanie całkowicie zlikwidowana oraz posiana trawa. Inwestycja możliwa dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego w ramach Rozwoju Obszarów Wiejskich. Dofinansowanie możliwe dzięki zaangażowaniu Gminy Byczyna oraz naszego klubu, który składał wniosek do Urzędu Marszałkowskiego w Opolu.

Dziękujemy Gminie Byczyna za zaangażowanie w ten projekt a władzom Urzędu Marszałkowskiego w Opolu z Panem Marszałkiem Andrzejem Bułą na czele za dofinansowanie.

#razemMOŻNAwięcej

#zmieniamystadion