Kolejna kolejka piłkarska przed nami

Piłkarskie granie jak zwykle rozpoczną trampkarze,którzy udadzą się do Krasiejowa na mecz z miejscowym KS-em.Mecz ten będzie przedostatnią potyczką o pierwszoligowe punkty.Gwizdek sędziego zabrzmi punktualnie o godzinie 11.00. Natomiast seniorzy w ramach 28 kolejki o Mistrzostwo Ligi Okręgowej zmierzą się w Smarchowicach Śląskich z drużyną "Żubry" emocji w tym spotkaniu na pewno nie zabraknie ponieważ drużyna gospodarzy to jedna z lepiej punktujący drużyn w rundzie wiosennej. Mecz rozpocznie się punktualnie o godzinie 1700 na boisku miejscowego LZS-u. Chętnych kibiców do obejrzenia spotkania Zapraszamy na wyjazd wraz z drużyną o godzinie 15:15 ze stadionu miejskiego w Byczynie.

W ten weekend przymusową pauzę muszą zaliczyć Byczyńscy juniorzy ze względu na wycofanie się drużyny Piasta Gorzów Śląski.