Głosowanie wciąż trwa

Do 16 grudnia potrwa głoswanie na najpopularniejszych ludzi sportu na Opolszczyźnie.W rywalizacji biorą udział przedstawiciele naszego klubu.Do wspomnianych już wcześniej Sebastiana Kostrzewy i trenera Dawida Nowackiego dołączył Łukasz Gawędzki,który także rywalizuje o miano najlepszego sportowca.W kategorii drużyna roku dołączył nasz klub.Poniżej przedstawiamy numeru pod jakimi można głosować na poszczególnych kandydatów naszego zespołu:

-SEBASTIAN KOSTRZEWA,piłka nożna,Hetman Byczyna SMS pod nr. 72355 o treści NSO.170

-DAWID NOWACKI,piłka nożna,Hetman Byczyna SMS pod nr.72355 o  treści NTR.55

-ŁUKASZ GAWĘDZKI,piłka nożna,Hetman Byczyna SMS pod nr.72355 o treści NSO.350

-HETMAN BYCZYNA,piłka nożna SMS pod nr.72355 o treści NDO.61

Zapraszamy pod adres; http://www.nto.pl/sport/a/plebiscyt-sportowy-nto-powiat-kluczborski-wyniki,11511417/ pod którym można na bieżąco śledzić wyniki w poszczególnych kategoriach.

Zachęcamy do głosowania.....