Dziewięć bramek w meczu juniorów

Bardzo ciekawe widowisko stworzyła nasza drużyna juniorów oraz Ślask Łubniany.W meczu dwóch drużyn padło aż 9 bramek z czego tylko cztery naszego autorstwa.Nasz zespół zaczął od utraty bramki by po nie długim czasie doprowadzic do remisu.Jednak gospodarze szybko zareagowali i jeszcze przed przerwą cieszyli się z prowadzenia.Druga odsłona to dobra gra naszego zespołu i kolejne trzy bramki zdobyte przez naszych zawodników.Kiedy wydawało się że w tym meczu nic juz nie jest w stanie odebrać punktów jednak proste błędy i strata w szybkim odstępie trzech bramek gospodarze wychodzą na prowadzenie,którego nie oddają do końca spotkania.Bramki zdobywali Patryk Jantos,Jakub Bartosz oraz Michał Goliński ,który zaliczył dublet.