Trzy punkty z Chocianowicami

Trzy punkty z  Chocianowicami

Bardzo ważne trzy punkty zdobyła nasza drużyna pokonując gości z Chocianowic 2-0.Bramki dla naszego zespołu zdobyli Paweł Biliński oraz Sebastian Kostrzewa.Obecnie nasz zespół jest wiceliderem tabli ustępując tylko drużynie z Rudnik gorszym bilansem bezpośrednich spotkań.Do końca pozostały tylko 3 kolejki,które zapowiadają wielkie emocje.

HETMAN BYCZYNA - LZS CHOCIANOWICE 2-0 (1-0)

1-0 16min. Paweł Biliński
2-0 76min. Sebastian Kostrzewa

Hetman Byczyna:Maciej Starszak - Paweł Biliński, Łukasz Gawędzki (73 Maciej Buła), Sebastian Kostrzewa, Piotr Krawczyk, Marcin Kubaczkowski, Leszek Lizoń (53 Bartłomiej Jasiak), Sebastian Łysy, Dawid Nowacki, Karol Semeres, Piotr Walczak (80 Marek Semeres)