Trzy drużyny grają a jedna pauzuje

Weekendowe granie rozpoczną byczyńscy trampkarze, którzy na wlasnym boisku podejmować będą Polonię Karłowice w ramach czwartej kolejki o Mistrzostwo I ligi juniorów.Początek mecz na boisku w Kostowie o godz. 11.00.Także w sobotę swój mecz ligowy rozegra pierwszy zespół Hetmana, który w meczu wyjazdowym w Grodkowie mierzyć się będzie z miejscowym GKS-em.Rozpoczęcie meczu ligi okręgowej o godz.15.00.Wyjazd dla chętnych kibiców naszej drużyny o godz 12.00 ze Stadionu Miejskiego.

W niedzielę granie także zaliczą rezerwy, które na boisku w Polanowicach podejmować będą Prosnę Zdziechowice.Rozpoczęcie meczu zaplanowano na godz.16.00.

W najbliższy weekend od ligowego grania odpoczną natomiast juniorzy,których czeka przymusowe pauza w terminarzu rozgrywek.