Statystyki w 2015 r.

Koniec roku spowodował,że pokusiliśmy się o przedstawienie statystyczne odwiedzin na naszym portalu społecznościowym jakim jest Facebook oraz na naszej klubowej stronie internetowej.

Dane statystyczne dotyczą odwiedzin danego artykuły przez pierwsze trzy dni od momentu opublikowania na Facebooku.Najczęściej czytaną adnotacją była informacja na temat "klubowych szalików" newsa tego przeczytało 1882 osoby.

Drugi w klasyfikacji najczęściej czytanego artykułu znalazł się opis meczu naszej drużyny z gośćmi z Krzywiczyn, w którym zwyciężyliśmy 5-0.Sprawozdanie z tego meczu przeczytało 1584 osoby.Taką samą liczbą(1584) może pochwalić się artykuł z początku lata,kiedy to zapadła decyzja o zatrudnieniu przez nasz klub trenera Dawid Nowackiego.Kolejnym w klasyfikacji był plakat zapowiadający mecz Hetmana z drużyną LZS Uszyce.Graficzna zapowiedź meczu zobaczyło 1335 osoby.Ostatni mecz w 2015 roku,mianowicie opis "sparingu" w Skomlinie tą wiadomością interesowało się 1041 widzów.Zdjęcia znakomicie prezentującej się płyty boiska w połowie września obejrzało 956 kibiców.