Rozkład gier na najbliższy weekend

Zarówno seniorzy jak i juniorzy swoje mecze w najbliższej kolejce rozegrają na wyjeździe.Pierwszy zespół uda sie na mecz ligowy do Rudnik.Najbliższy rywal naszej drużyny zajmuje obecnie 12 pozycję w tabeli z dorobkiem 16 punktów.Drużyna z powiatu oleskiego swój pierwszy mecz na wiosnę wygrała 3-2 pokonując Silesius Kotórz Mały.

Natomiast "juniorka" mierzyć się będzie w Namysłowie z miejscowym Startem.Drużyna z Namysłowa także nieudanie rozpoczeła piłkarską wiosnę ulegając w Dobrodzieniu 0-2.Oba zespoły dzieli w tabeli różnica 4 oczek więc zapowiada się ciekawe widowisko.

Kibiców chętnych do objerzenia spotkań zapraszamy na wyjazd wraz z drużyną poniżej przedstawiamy godziny wyjazdu poszczególnej drużyny.

-wyjazd do Rudnik sobota(25.03.20117) o godz. 13.20 ze Stadionu Miejskiego w Byczynie

-wyjazd do Namysłowa niedziela(26.03.2017) o godz. 8.20 ze Stadionu Miejskiego w Byczynie

ZAPRASZAMY !!!