Przełamanie z Kościeliskami

W ostatnich trzech meczach ligowych nasz zespół zdobył tylko jeden punkt.Dwie porażki i jedne remis a także 10 bramek straconych i tylko 4 strzelone spowodowały,że nas zespół stracił przewodnictwo w tabeli.Sobotni mecz był ten z typu na przełamanie złej passy jaka dotknęła naszą drużynę.Wygrana 2-0 w sobotnie nad drużyna z Kościelisk była jak najbardziej zasłużona, a mała skuteczność spowodowała że wynik nie był bardziej okazały.

1-0 22min. Sebastian Kostrzewa
2-0 73min. Sebastian Kostrzewa

Hetman Byczyna:Maciej Starszak - Paweł Biliński, Maciej Buła (55 Marcin Kubaczkowski), Łukasz Gawędzki, Sebastian Kostrzewa (83 Krzysztof Kostrzewa), Piotr Krawczyk (87 Bartosz Adamczyk), Sebastian Łysy (88 Mateusz Przybyła), Dawid Nowacki, Karol Semeres (65 Maciej Jana), Marek Semeres, Adrian Wijatyk (79 Leszek Lizoń)
LZS Kościeliska:Andrzej Brzóska - Michał Biniek, Łukasz Cieślak (80 Tomasz Wyrwich), Krzysztof Gorzołka, Andrzej Grabiński, Sebastian Kopel, Maciej Libera (67 Piotr Cudak), Paweł Majchrowski, Adam Polak, Krzysztof Rataj, Damian Włoszczyk

Kolejny mecz rozegramy w sobotę(30.04.2016) o godz. 17.00 w Gorzowie Śl. z miejscowym Piastem.