Podziękowanie dla darczyńców naszego klubu

Utrzymanie drużyny na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym niesie za sobą wysokie koszty finansowe.Gdyby nie wsparcie kilku osób nie było by możliwe utrzymanie czterech drużyn na wyznaczonym poziomie.Dlatego z tego zmiejsca pragniemy podziękować wszystkim sponsorom za zaangażowanie w klub piłkarski "Hetman".                         Dla przypomnienia wszystkich tych,którzy wspierają działalność statutową naszego stowarzyszenia.             Największym sponsorem drużyny bez wątpienia jest Urząd Miejski z Burmistrzem Byczyny Robertem Świerczkiem       Do sponsorów z sektora prywatnego należą:

-S.C Kołosowscy należąca do Pana Andrzej i Krzysztofa Kołosowskich

-Sklep wielobranżowy "Żabka" której właścicielem jest Marek Puzio

-Centrum Ubezpieczeń należące do Pana Krzysztofa Dębskiego

-Hydrokom Sp.z.o.o  prezesem spółki z siedzibą w Kluczborku jest Pan Artur Witek

-Centrala Nasienna Sp.z.o.o należącej do Pana Leszka Marciniszyn

Podziękowania należą się także firmie Hydrobox z Jełowej za ufundowanie odziezy sportowej

Dziękujemy że wspólnie tworzymy byczyński klub...