Podsumowanie Juniorzy!!!

Piłkarska jesień nie była zbyt udana dla byczyńskich juniorów, którzy rywalizację w pierwszoligowym gronie zakończyli dopiero na 10 miejscu w tabeli.Przez całą rundę juniorzy rozegrali 10 spotkań.

W meczach u siebie Hetman rozegrał 5 spotkań w których odniósł:

-2 zwycięstwa ( 6-3 z GKS-em Grodków oraz 4-1 z LZS Kup)

-1 remis (1-1 z LZS Starościn)

-2 porażki(0-2 z Victorią Chróścice oraz 1-3 z TOR Dobrzeń Wlk.)

Mecze u siebie dały 7 punktów oraz bilans 12 strzelonych bramek przy 10 straconych.

Mecze wyjazdowe już nie były tak udane jak w roli gospodarza.Z wyjazdów nasz zespół przywiózł tylko jeden punkt.

-0 zwycięstw

-1 remis(0-0 ze Startem Dobrodzień)

-4 porażki ( 2-4 z LZS Bogacica,1-4 z LZS Sławice,2-3 z Sokołem Bierdzany,0-1 z Piastem Gorzów Śląski)

Bilans bramkowy na "wyjazdach" to 5 strzelonych bramek oraz 12 straconych.

Końcowy bilans to 2 zwycięstwa,2 remisy i 6 porażek oraz bilans bramkowy 17-22.

Jak pokazują statystyki nasz zespół lepiej sobie radził na własnym boisku,gdzie zdobył 7 z 8 zdobytych punktów.Także lepiej wyglądało to pod względem zdobytych i straconych bramek.Niestety nie udało się z "wyjazdów" przewieź kompletu punktów.Ciekawostką jest także że mimo niskiego miejsca w tabeli(10 pozycja) nasi piłkarze w klasyfikacji straconych bramek zajmują wysoką 4 pozycję.Nasza gra defensywna(22 bramki stracone)ustępuje tylko drużyną z Dobrzenia Wielkiego,Chróścic oraz Dobrodzienia.Niestety nie wygląda to już tak dobrze pod względem zdobytych bramek(17),w tej klasyfikacji zajmujemy dziewiątą pozycję.

Inauguracja ligi nastąpi 3 kwietnia, wtedy w meczu wyjazdowym w Chróscicach zmierzymy się z miejscową Victorią.Zanim jednak przystąpimy do pierwszego meczu piłkarskiej wiosny,juniorów czeka ciężki okres budowania formy przez ponad 2 miesiące,który rozpocznie się już pod koniec stycznia.