Pierwsza przegrana trampkarzy

Pierwszą porażkę w rundzie wiosennej doznali byczyńscy trampkarze,którzy ulegli w Dobrodzieniu 4-1.Nas zespół musiał uznać wyższość lidera tabeli,który na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewnił sobie awans do Opolskiej Ligi Trampkarzy.Warto nadmienić że to pierwsza przegrana byczyńskiej młodzieży w rundzie jesiennej.Honorową bramkę w tym meczu zdobył Adrian Jeziorowski,który idealnie przymierzył z rzutu wolnego.Ostatnie spotkanie nasz zespół rozegra na własnym boisku z zespołem Swornicy Czarnowąsy. Początek meczu w sobotę(28.05) o godz.10.00 na boisku w Kostowie.

Hetman Byczyna:Mateusz Szalek - Patryk Abram, Michał Goliński, Patryk Jantos, Adrian Jeziorowski, Cyprian Korbecki, Paweł Łabuda, Mateusz Lizoń, Szymon Pośpiech, Adam Sudek, Kacper Urbaniak oraz Konrad Czekała,Paweł Sułkowski,Jakub Bartosz,Michał Faryś,Filip Cebula