Liga na finiszu

Rozgrywki ligowe w poszczególnych kategoriach powoli dobiegają końca.W najbliższy weekend swój ostatni ligowy mecz w tym sezonie rozegrają trampkarze którzy na własnym boisku podejmować będą drużynę TOR Dobrzeń Wielki. Początek spotkania w sobotę o godzinie 11.00 na boisku w Kostowie. Dla przypomnienia w pierwszym meczu między tymi drużynami padł bezbramkowy remis.

Także w sobotę w roli gospodarza wystąpił drużyna seniorów która na własnym boisku podejmować będzie Śląsk Łubniany. Pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie ponieważ obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. W pierwszym meczu nasz zespół okazał się lepszy wygrywając w Łubnianach 1:0. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 16. 00 na Stadionie Miejskim w Byczynie.

Kolejna przymusowa pauza czeka natomiast juniorów którzy w przedostatniej kolejce o mistrzostwo pierwszej ligi juniorów otrzymają 3 punkty za walkower ze względu na wycofanie się drużyny Piast Gorzów Śląski.