Kolejny mocny sparing-partner

OKS Olesno będzie czwartym  towarzyskim przeciwnikiem dla naszego zespołu.Drużyna z Olesna to przedstawiciel Opolskiej IV ligi, w której obecniej zajmuje dzięwiąte miejsce w tabeli.Zespół z Olesna od nowego roku prowadzi Grzegorz Świtała, były trener bramkarzy  w Kluczborku i Bełchatowie.OKS dysponuje ciekawym zespołem.Ciekawostką jest,że ostatni raz nasz zespół mierzył się Z OKS-em aż 12 lat temu.Dokładnie 11 czerwca 2005 roku ulegliśmy w Oleśnie aż 1-5.Mecz ten był rozegrany w ramach 32 kolejki o Mistrzostwo IV ligi Opolskiej.Był to jednocześnie przedostatni mecz na czwartoligowych boiskach w wykonaniu drużyny Hetmana.

Mecz sparingowy rozegrany zostanie na sztucznym boisku Kampusu Stobrawa w Kluczborku.Poczatek meczu w piątek(17.02.2017) o godz. 18.30